В Ірпені з’явиться новий громадський простір

ЖК “Burgundia 3”

Променад з фонтанами, що простягається на 1,340 га, стане серцем сучасного мікрорайону, головним місцем відпочинку і релаксації.

Про це повідомили в пресслужби інвестиційної групи “MOLODIST”, передає СтройОбзор.

Променад розташовуватиметься у ЖК “Burgundia 3” й включатиме численні фонтани, дитячий парк розваг, паркур парк, спортивний майданчик, велосипедну трасу “памп” трек, відкритий кінотеатр, дитячу скелелазну гірку та зону відпочинку. Уздовж алеї будуть розміщені архітектурні об’єкти та монументи, а навколо – зелені насадження.

“Це ідеальне місце для ранкової пробіжки або прогулянки вечірньою порою. У літні дні мешканці не лише комплексу, а й усього мікрорайону зможуть тут заховатися від спеки, насолоджуючись морозивом біля фонтану або в тіні дерев. Це місце точно стане однією з улюблених локацій жителів та гостей міста. Проєкт цього променаду розроблено у співпраці з архітектурним бюро Vovk+Partners Architects”, – розповіли в ІГ “MOLODIST”.

Для зручності мешканців ЖК “Burgundia 3” сам комплекс матиме також внутрішню інфраструктуру з усіма об’єктами першої необхідності та впорядкований внутрішній двір, у якому буде приємно прогулятися та відпочити від міської метушні. Комплекс обіцяє стати справжнім симбіозом комфорту, креативного дизайну, архітектурних інновацій та розвиненої інфраструктури.