В Києві прибрали 433 об’єкта стихійної торгівлі

Стихійна торгівля

Під час весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва очистили 2 786 будівель і споруд від графіті, прибрали 433 об’єкта стихійної торгівлі із залученням комунальних служб та склали 776 адміністративних протоколів щодо порушень благоустрою.

Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов на засіданні комісії з проведення весняного двомісячника, передає СтройОбзор. 

Також, за його словами, за зверненнями громадян до Контактного центру міста Києва 1551 у категорії «Сміття» відпрацьовано 85,5% скарг, а в категорії «Прибудинкові території» – 70,2%. 

«Два місяці місто посилено наводило лад після зимового періоду. За цей час проведено колосальну роботу. Крім щоденної роботи комунальників, комісія з проведення весняного двомісячника з благоустрою перевірила території в усіх районах столиці, а виявлені порушення були відпрацьовані. До постійних толок загалом вдалося залучити близько 12 500 громадян, разом із якими ліквідували, зокрема, 526 стихійних місць накопичення сміття. Водночас ми розуміємо, що підтримка чистоти вулиць міста – це наша щоденна робота заради комфорту киян», – прокоментував Михайло Буділов.

Він додав, що найкраще впорались із завданням Деснянська, Дарницька, Оболонська й Голосіївська районні державні адміністрації та підпорядковані їм комунальні підприємства.