В області планується відновити 150 багатоповерхівок

Відновлення будинку

На Київщині до кінця поточного року Київська ОВА спільно з «Фондом енергоефективності» планує відновити та енергомодернізувати щонайменше 150 багатоквартирних будинків.

Про це повідомили у пресс-службі обладміністрації, передає СтройОбзор. 

Мова йде про багатоквартирні будинки, що були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Перші 4 будинки вже відновили в Ірпені.

До участі в програмі залучаються ті будинки, в яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Програма “ВідновиДІМ” фінансує заміну або ремонт віконних блоків і блоків балконних дверей, зовнішніх дверей, ремонт пошкоджень фасадів і покриття будівлі, обладнання дахових котелень та інженерних мереж. Отримані кошти ОСББ може використати як для будівельних робіт, так і для придбання матеріалів та обладнання, необхідних для їх виконання.

Крім того, в Київській обласній військовій адміністрації функціонує Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших житлових будинків, пошкоджених внаслідок бойових дій у Київській області з впровадженням енергоефективних заходів на 2023-2024 роки. У межах цього проєкту КОВА буде дофінансовувати роботи, які не можуть бути виконані в рамках роботи програми «ВідновиДІМ» чи на виконання яких не вистачило коштів.

Таким чином, завдяки спільній роботі будинки будуть відновлені повністю та комплексно.