В області вже ухвалено рішення на понад 314 млн грн за програмою єВідновлення

Микола Бойко

На Київщині вже ухвалено 3 546 позитивних рішень на загальну суму понад 314 млн грн відповідно до першого етапу програми єВідновлення. Також ведеться активна робота щодо опрацювання заявок за другим етапом урядової програми.

Про це повідомив заступник голови Київської ОДА Микола Бойко, передає СтройОбзор. 

В області діє низка програм із відновлення: 

  • відбудовуються 18 багатоповерхівок у рамках програми UNITED24, уже на 17 з них ведуться роботи;
  • відновлення з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, за рахунок коштів Фонду в Київській області вже затверджено 97 об’єктів;
  • відбудова приватного житла в Ірпені. Навпроти ЖК «Ірпінські Липки» триває комплексне відновлення 61 зруйнованого приватного будинку;
  • відбудова з нуля приватних будинків у 5 районах Київщини;
  • відновлення в рамках урядової програми єВідновлення.

«У рамках першого етапу урядової програми на Київщині подано 8 459 заявок на отримання компенсації до 200 тис. грн. Уже понад 3,5 тис. родин отримали таку допомогу», – розповів Микола Бойко.

Також триває 2-й етап програми єВідновлення. Мова йде про безготівкові сертифікати на купівлю житла замість того, яке було зруйноване. Нагадуємо, що на Київщині вщент зруйновані 49 багатоповерхових будинків та близько 4,5 тисячі приватних осель.

«Наразі триває робота в цьому напрямі. Сформовано 16 комісій для опрацювання таких заявок. На сьогодні в Київській області їх уже подано 810. У роботі комісій зараз перебувають 133 заявки», – додав Микола Бойко.