В Оболонському районі Києва облаштовують пішохідну зону

киев

В Оболонському районі по вулиці Архипенка, 8 триває ремонт міжквартального проїзду, який включає облаштування пішохідної зони. Про це повідомляють у Київської міськраді, передає СтройОбзор.

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Свириденко, до приймальні звернулись мешканці прилеглих будинків з проханням замінити пошкоджені тротуарні плити задля благоустрою території.

«Наразі розпочато ремонт міжквартального проїзду, який включає облаштування пішохідної зони. Співробітники профільного комунального підприємства вже демонтували старі тротуарні плити та приступили до укладання нових пішохідних доріжок. Зокрема наразі працівники встановлюють бордюри та асфальтують пішохідну зону. Міська влада продовжує облаштовувати прибудинкові території у всіх мікрорайонах, оскільки ці ділянки мають бути комфортними та безпечними для мешканців. Цьогоріч заплановано провести цілий комплекс ремонтних робіт, тому працівники КП ШЕУ Оболонського району міста Києва працюють навіть у вихідні», – розповіла Ганна Свириденко.

Депутатка додала, що роботи з облаштування пішохідної зони планують завершити через два тижні.