Верховний Суд постановив повернути місту приміщення в будинку-пам’ятки архітектури

Будинок по проспекту Перемоги, 45

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі щодо повернення територіальній громаді комунального майна, яке вибуло з його власності на підставі підроблених документів.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, переда СтройОбзор. 

Мова йде про витребувано на користь територіальної громади столиці нежитлове приміщення вартістю понад 2,5 млн грн. . Встановлено, що право власності на комунальні приміщення площею понад 190 кв.м. у будинку по проспекту Перемоги у м. Києві (поруч із станцією метро «Шулявська»), який є пам’яткою архітектури місцевого значення, перейшло до фізичної особи на підставі неіснуючого інвестиційного договору та в подальшому відчужено іншому громадянину.

"Задовольняючи позов, суди погодились з доводами прокурора про те, що оскільки спірне нежитлове приміщення вибуло з власності територіальної громади міста поза волею Київської міської ради, воно підлягає витребуванню. На даний час органами Київської міської прокуратури вживаються заходи щодо фактичного виконання судового рішення", - йдеться у повідомлені. 

Довідка СтройОбзор. Будинок по проспекту Перемоги, 45 у м. Києві є пам’яткою архітектури місцевого значення, охоронний № 227, відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міськради народних депутатів від 18.11.1986 №1107.