Від понеділка пасажирський транспорт у Києві буде платним

киев

Київрада прийняла рішення про відновлення електронної оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Як в метро, так і в наземному транспорті. Рішення набирає чинності з 16 травня 2022 року, передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт міста.

Відсьогодні міський застосунок «Київ Цифровий» відновлює сервіси QR-квитків і транспортних карт, щоб користувачі могли придбати поїздки заздалегідь.

ДЛЯ ЗАБЕСПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА

«Ми повинні відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту, який працював в обмеженому режимі та був ці місяці безкоштовним. Потрібно платити зарплати транспортникам, забезпечувати підприємства пальним, матеріалами, електроенергією. Це великі кошти», - уточнив мер Києва Віталій Кличко.

ТРАНСПОРТНІ КАРТКИ ТА «КИЇВ ЦИФРОВИЙ»

Користувачі, які мали поїздки на транспортних картах, зможуть знов переглянути їх у застосунку. Якщо з 24 лютого карту валідували у транспорті, поїздки у рідкісних випадках могли помилково списатися. Вони автоматично повернуться на карти протягом місяця.

Користувачі, які мали проїзні на березень, 16 травня автоматично отримають проїзні на червень у застосунку.

Користувачі, які станом на 24 лютого мали дійсні QR-квитки, отримають нові квитки в застосунку. Термін дії квитків повністю відновиться — на 15 днів. Як і раніше, QR-квитками у застосунку можна ділитися з друзями або родичами.