Відремонтовано три житлові будинки, що були пошкоджені внаслідок обстрілів

Відбудовані будинки

У Києві відремонтували три житлові будинки, що зазнали пошкоджень унаслідок обстрілів, зокрема один на проспекті Свободи та два на вулиці Межовій у Подільському районі.

Про це повідомив мер Віталій Кличко, передає СтройОбзор. 

"П’ятиповерхові будинки, споруджені у 1960-х роках, постраждали одночасно, коли у березні минулого року російська ракета вибухнула за кілька метрів від будівель. Вибуховою хвилею й уламками вибило вікна та дверні балконні блоки, вхідні двері до під’їздів. Були зруйновані системи внутрішніх комунікацій, конструкції даху та покрівля. З’явилися тріщини на сходових маршах та перегородках, стиках панелей, усередині будівель", - розповів він. 

На сьогодні будинки повністю оновлені, мають і сучасний утеплений фасад, у переважній більшості квартир зробили аварійний ремонт.

Нині триває відновлення двох багатоповерхівок на вулиці Глибочицькій. В один житловий будинок російська ракета влучила навесні минулого року, в сусідній – улітку. Кличко заявив, що будівельники на цих об’єктах посилено працюють, щоб завершити відновлювальні роботи до середини липня цього року.