Виставлено на продаж ділянки на Микільській Слобідці: чи буде забудова

Микільська Слобідка

На електронному аукціоні OpenMarket виставлено на продаж під забудову три земельні ділянки загальною площею 6,3671 га на березі Микільської Слобідки. 

Про це стало відомо з інформації на порталі OpenMarket, передає СтройОбзор.

Продавець - «Ощадбанк», який має намір отримати за землю 450 млн грн. Зазначені ділянки площею 6,3 гектари входять у межі охоронної зони «Історичний ландшафт київських гір» і долини річки Дніпра, де заборонено нове будівництво.

Яе повідомили в Департаменті земельних ресурсів КМДА, у 2020-2021 роках Київрада проголосувала за створення парку «Микільська Слобідка», і для цього прийняла рішення про викуп трьох ділянок площею понад 6 гектарів. Проте власник – «Ощадбанк» – не погодився. 

«Наразі ж «Ощадбанк» виставив ділянки на продаж, тому звертаємо увагу потенційних інвесторів – цю територію можливо буде використовувати тільки як зелену зону. Місто готове сприяти в її облаштуванні та буде захищати інтереси громади. За дорученням мера Києва Віталія Кличка на розгляд Київської міської ради подано проєкт рішення про надання ділянкам на Микільській Слобідці статусу скверу», - йдеться у повідомленні.