Внаслідок атаки на Київ загинуло троє людей, які стукали в зачинене укриття

Поліція

В ніч з 31 травня на 1 червня ворог здійснив черговий повітряний напад на Київ, ймовірно, із застосуванням крилатих та балістичних ракет. 

Про це повідомили в КМДА, передає СтройОбзор. 

Всі ракети було збито, однак обстріл спричинив руйнування на лівому березі Києва, також три людини загинуло. За уточненою інформацією поліції, у Деснянському районі загинули дев’ятирічна дівчинка з матір’ю та ще одна жінка. 10 осіб травмовано, серед них також є дитина. Був пошкоджений будинок – вибиті вікна та двері. Вибуховою хвилею зірвало балкон.

У Дніпровському районі двоє постраждалих. В одному з будинків житлового сектору внаслідок падіння палаючих уламків виникло сильне задимлення, вибуховою хвилею вибило вікна. Інформація щодо постраждалих в Дарницькому районі наразі відсутня.В одному з будинків житлового сектору через падіння уламків вибуховою хвилею вибило вікна.

Ярослав, чоловік однієї з загиблих, сказав, що дружина прямувала до укриття з дитиною, але те було зачинене. За його словами, багато жінок і дітей довго стукали у двері, але їм не відчинили. У цей час прилетіли уламки, і його дружина загинула. 

Поліція Києва відкрила кримінальне провадження через зачинене під час ракетної атаки укриття в поліклініці в Деснянському районі. Справу кваліфікували за ч. 2 ст. 367 — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Мер Віталій Кличко запевнив, що фахівці департаменту муніципальної безпеки з'ясовують, чому не було доступу до укриття в поліклініці Деснянського району.

“Відповідальність за роботу укриття несе керівник медзакладу і глава районну, який має контролювати роботу укриттів, що є на мапі міста і повинні працювати", – повідомив він. 

Мер зазначив, що всі рішення  щодо дій відповідальних осіб будуть ухвалені сьогодні і невідкладно.