Внутрішнім переселенцям вручено ордери на квартири для тимчасового проживання

Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії вручив 64 ордери на нові квартири внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання.

Як повідомили у КМДА, житло є власністю територіальної громади столиці та надається переселенцям безкоштовно, передає СтройОбзор. 

«Місто забезпечує вимушених переселенців роботою і медичним обслуговуванням, влаштовує дітей до шкіл та садочків. Сьогодні 956 родин внутрішньо переміщених осіб у Києві потребують житла. Це багатодітні родини; сім’ї, які виховують дітей із інвалідністю; родини, де мама одна виховує дітей. А також непрацездатні особи та інші люди, які потребують особливої уваги та підтримки. І столиця вже закупила 113 квартир, сумарною вартістю майже 230 млн грн, які надає безкоштовно вимушеним переселенцям для тимчасового проживання. Квартири є власністю територіальної громади Києва», – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення – з 24 лютого 2022 року – в Києві вже зареєструвалася близько 281 тисяча ВПО. Із них – понад 55 тисяч дітей.