Ворог до Києва не пройде

киев

Росія більше не зможе піти у наступ на Київ. Будь-які атаки ворога будуть одразу відбиті.

Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, який  відвідав одні із ключових позицій наших військових у Північній операційній зоні, що на Київщині, та переконався у якісній підготовці до оборони, передає СтройОбзор.

НАУКА НА ПОМИЛКАХ

«Ми проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії. Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша вірогідність наступу ворожих сил. Аналізуючи ймовірні ворожі дії, ми створили комплексну систему вогневого ураження, яка передбачає ураження противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків» -, розповів Наєв.

ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА

ЗСУ у Північній операційній зоні знаходяться у постійній взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції та Служби безпеки України. Всі разом вони виконують планові заходи щодо унеможливлення дій ворожих сил. Це стосується як протидії диверсійно-розвідувальним групам, так і відбиттю можливого наступу противника.