Воскресенку забудують 26-поверхівками

Восересенка

Депутати Київради затвердили детальний план території, який передбачає забудову в Дніпровському районі.

Нові житлові будинки частково потрапляють в санітарно-захисну зону вантажної станції «Київ-Дніпровський», передає СтройОбзор із посиланням на Хмарочос.

Розробником проєкту виступило ТОП «Проект груп». За словами начальниці управління регулювання забудови Тетяни Зайченко, проєкт пройшов громадські слухання та обговорення. ДПТ розглянули на містобудівній раді, яка рекомендувала його до затвердження, зазначила вона.

Загальна площа майбутньої забудови – 115,9 га. Територія обмежена проспектами Броварським, Визволителів, Алішера Навої, вулицями Райдужною та Куліша, бульваром Перова.

Прийнятий проєкт дозволить будівництво нового житлового комплексу з восьми 26-поверхових будинків на території бази АТ «Київметал». Проєктом ДПТ передбачено, що вказаний житловий мікрорайон має складатися з восьми будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на перших поверхах. Крім того, вздовж фасадної сторони забудови має бути облаштована громадська зона з рекреаційним простором та автостоянками для тимчасового зберігання авто.

У ДПТ враховане будівництво багатофункціонального комплексу з приміщеннями громадського і житлового призначення. ДПТ також передбачає будівництво школи на 24 класи (720 місць), двох дитячих дошкільних закладів загальною ємністю 200 місць, а також розміщення груп короткочасного перебування для дітей дошкільного віку на 34 місця. Там також мають бути побудовані багатоповерхові гаражі загальною місткістю 1564 машино-місць, а також паркінги на 1564 машиномісця.