Як минула ніч у Києві: місто продовжує оборонятися

киев

Ніч проти 18 березня у Києві пройшла спокійно, працює інфраструктура. Столиця продовжує жити в режимі воєнного часу та накопичувати й передавати іншим містам гуманітарну допомогу.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає СтройОбзор.

ЯК ПРАЦЮЄ ІНФРАСТРУКТУРА

«Працює інфраструктура міста, надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, зоомагазини та інші заклади. Поступово відновлюють роботу мініярмарки та столичні ринки», – розповів Микола Поворозник,

ТРАНСПОРТ

Всю інформацію можна дізнатися на офіційних ресурсах міської влади та у застосунку «Київ цифровий». Для сполучення лівого й правого берега працюють Північний та Дарницкий мости.

«Традиційно звертаюся до водіїв – пропускайте машини «швидкої» допомоги та автівки з гуманітарним вантажем», – наголосив перший заступник голови КМДА.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Київ продовжує накопичувати та передавати постраждалим містам гуманітарну допомогу. Йдеться як про передмістя столиці, так і про великі міста. Це продукти харчування, ліки та одяг, інші товари першої необхідності.

«Друзі, ворог не планує зупинятись. Всім необхідно бути максимально обережними. Тому закликаю не виходити з дому без нагальної потреби, не порушувати правила комендантської години, допомагати тим, хто поруч. Разом переможемо! Слава Україні!» – закликав Микола Поворозник.