Як працює інфраструктура Києва (станом на 29 березня)

киев

Ніч проти 29 березня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години, час якої відучора змінено з 21:00 до 6:00, місто живе в режимі воєнного часу. Про це повідомляють у Київській міській раді, передає СтройОбзор.

ИНФРАСТРУКТУРА МІСТА: ЩО ПРАЦЮЄ

Наразі містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки.

Про роботу приватних закладів можна дізнатися можна у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

WI-FI В УКРИТТЯХ

«У столиці до Wi-Fi підключено майже 700 укриттів. Це дасть можливість школярам активно долучитися онлайн навчання, яке стартувало у столиці вчора, 28 березня», – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

СПОЛУЧЕННЯ МІСТА

Микола Поворозник додав, що для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницький мости.

«Традиційно звертаюсь до водіїв, аби пропускали машини «швидкої» допомоги та машини з гуманітарною допомогою», – сказав перший заступник голови КМДА.

ОЗЕЛЕНЕННЯ МІСТА

 «Попри те, що місто живе в умовах воєнного стану, у столиці проводяться роботи з благоустрою та озеленення. 700 озеленювачів прибирають зелені зони, проводять весняний догляд за деревами та кущами, видаляють аварійні та сухостійні дерева і, звичайно ж, висаджують нові», – розповів Микола Поворозник.

У теплицях вирощують квіти, які згодом висадять у столичних парках, скверах, бульварах та на площах. Не припиняють дбати і про столичні ліси.