Як відновлюють пошкоджені війною об’єкти на Київщині

киев

У Київській області завершено поточні ремонти на 139 об’єктах соціальної сфери. 

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба, передає СтройОбзор.

400 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТИ

«Київщина поступово відновлюється після навали російських військ. Для виконання поточних ремонтів у квітні цього року із держбюджету було виділено 400 млн гривень. Ці кошти призначені для відновлення тих об’єктів, що зазнали незначних ушкоджень. Зокрема, на заміну вікон, дверей, ремонт покрівлі в будівлях. На 139-ох об’єктах ремонтні роботи вже завершено», – зауважив Олексій Кулеба.

киев

Також він додав, що серед відремонтованих об’єктів – 1 адміністративна будівля, 2 Центри творчості дітей та юнацтва, 1 відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, 4 заклади загальної середньої освіти, 1 дитячий садок, 15 закладів охорони здоров’я, 50 багатоквартирних та 65 приватних будинків.

Із них 4 об’єкти знаходяться в Білоцерківському районі, 23 об’єкти – в Броварському, 90 – в Бучанському, 5 – у Вишгородському та 17 – у Фастівському районах.

Крім того, голова Київської ОВА зазначив, що наразі ремонтні бригади працюють на 228 об’єктах. Цього тижня у планах розпочати роботи ще на 87 об’єктах.

«Маємо не просто відбудувати пошкоджені будівлі, а підвищити соціальний добробут жителів Київщини. Залучаємо для цього всі можливі ресурси», – зауважив Олексій Кулеба.