Які дороги ремонтують у Києві

Ремонт дороги

У Києві тривають капітальні та поточні ремонти доріг.

Про це розповів мер Віталій Кличко, передає СтройОбзор. 

Зокрема, наприкінці травня вже завершили капітальні ремонти вулиць Гетьмана Скоропадського та Шумського. Відновили капремонт Кільцевої дороги на ділянці від Одеської площі до вулиці Територіальної Оборони (колишня вул. Ватутіна).

Також капітальні ремонти та реконструкція тривають ще на восьми об’єктах – на вулиці Липківського, Повітрофлотському проспекті, вулицях Татарській, Трускавецькій, Довженка, Ентузіастів, проспекті Івасюка (колишній просп. Героїв Сталінграда), на Дегтярівському шляхопроводі. Через ремонт цей шляхопровід, який вже перебував в аварійному стані, закрили до 30 листопада. На час робіт проїзд забезпечено в усі напрямки, працюють тимчасові світлофори.

До 30 вересня частково обмежений рух транспорту і на вулиці Щербаківського. Там розпочали масштабний поточний ремонт. Покриття оновлюють на ділянці від площі Марченка до вулиці Вовчогірської (колишня назва – вул. Ставропольська). Частково обмежили рух до 30 вересня і на проспекті Воскресенському (колишній бульвар Перова). У рамках ремонту на асфальтове покриття нанесуть захисний шар. Це продовжить термін експлуатації дорожнього покриття й відтермінує проведення капітального ремонту. Поточні ремонти також тривають на вулицях Милославській та Пирогова.

«Останніми роками ми взялися і за ремонти вулиць із бруківки. Після ремонту Володимирського і Подільського узвозів та вулиці Грушевського ремонтують зараз дорожники вулиці Богдана Хмельницького та Шовковичну. Це – поточний, не капітальний ремонт. І роблять його силами ШЕУ з метою економії коштів», – зауважив Віталій Кличко.

Надрукувати