З Бучі до Києва хочуть проложити мижміський веломаршрут

киев

У Бучанській міській раді проєктна команда Bike City consulting презентувала Ескізний проєкт міжміського веломаршруту «Буча -Ірпінь-Київ», передає СтройОбзор.

киев

«Торік на замовлення Міністерства інфраструктури України фахівці команди здійснили аналіз попиту велосипедного руху в Київській агломерації й встановили, що саме Буча-найпопулярніший напрямок серед всіх міст Київщини»,- уточняють у Бучанській міськраді.

ВІД МІСТА ДО КИЇВСЬКИХ СТАНЦІЙ МЕТРО

Представник Bike City consulting Станіслав Клименко презентував можливості впровадження у життя проєктів велосипедного руху із Бучі у Київ до станцій метро «Академмістечко» та «Житомирська», а також містом.

киев

Він зазначив, що Буча вже має постійних користувачів велотранспорту, має прокат двоколісних, велосипедні доріжки, які у деяких місцях можна добудувати, у деяких переробити розмітку на автошляхах, облаштувати паркувальні місця інші необхідні локації.

киев

ПІСЛЯ ВІЙНИ

«Дуже хочеться таке впровадити у життя, адже для бучанців ця тема доволі цікава і актуальна. Є надія, що після війни ми зможемо це зробити», - зазвначив заступник Бучанського міського голови Сергій Шепетько.