З товариства намагаються стягнути 2 млн гривень за користування землею

Земля

Київська міська прокуратура у судовому порядку вимагає стягнути з товариства безпідставно збережені кошти у розмірі понад 2 млн грн за користування земельною ділянкою у Дарницькому районі столиці.

Про це повідломили у пресс-службі відомтва, передає СтройОбзор. 

З 2013 року товариство є власником об’єктів нерухомого майна на земельній ділянці площею 0,4 га по вул. Миколи Бажана у місті Києві.

Водночас, будь-яких рішень про передачу товариству в оренду земельної ділянки, на якій розташоване вказане майно, Київська міська рада не приймала. Набувши у власність об’єкти нерухомості, право користування на земельну ділянку товариство не оформило та з 2013 року використовує її, не сплачуючи при цьому орендну плату.

Внаслідок порушення земельного законодавства бюджет столиці не отримує більше 600 тис. грн в рік від використання товариством земельної ділянки, що негативно впливає, зокрема, на посилення сил оборони столиці та відновлення міських об’єктів, пошкоджених внаслідок воєнних дій та вирішення інших питань, що стосуються територіальної громади та фінансуються з місцевого бюджету.