За рік роботи урядової програми єВідновлення на Київщині подано майже 21 тис заявок

Микола Бойко

Загалом за рік роботи єВідновлення програми на Київщині вже подано майже 21 тисяча заяв. 

Про це повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко, передає СтройОбзор. 

Процес відновлення об’єктів, що були пошкоджені у пристолчному регіоні внаслідок російської військової агресії триває беперервно. Наразі цифра відбудованого складає понад 17,5 тис. об’єктів. Це школи, дитячі садки, лікарні, об’єкти критичної інфраструктури та житло. 

Відновлення пошкодженого здійснюється коштом обласного та місцевих бюджетів, урядових програм, за сприяння міжнародних партнерів та фондів. Зокрема, активно триває процес відновлення пошкодженого за урядовою програмою єВідновлення, яка розпочала свою роботу 10 травня минулого року.

«Наразі в рамках першого етапу — надання грошової компенсації на проведення поточних та капітальних ремонтів — вже прийнято майже 11 300 позитивних рішень на загальну суму понад 1 млрд 415 млн грн. Також активно триває робота щодо опрацювання заявок про надання сертифікатів на купівлю житла. Вже маємо погоджених 1 769 заявок на суму майже 5,7 млрд грн. Третій етап  — надання грошової компенсації на будівництво нового житла замість зруйнованого. В рамках цього етапу вже схвалено 460 заявок на загальну суму понад 1 млрд 379 млн грн»,  — зазначив Микола Бойко.