Затверджено Концепцію інтегрованого розвитку Подільського району

Подільский район

У Києві затвердили Концепцію інтегрованого розвитку Подільського району. Таке рішення на пленарному засіданні підтримали 68 депутатів Київської міської ради.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, у 2018 році було підписано Протокол про співробітництво в рамках реалізації проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», передає СтройОбзор. 

«У 2019 році німецька компанія разом з Київською міською державною адміністрацією та громадою напрацювали Концепцію інтегрованого розвитку Подільського району за фінансування Уряду Німеччини. Над концепцією працювали 12 експертів під керівництвом менторки GIZ Катаріни Георге у співпраці з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією та структурними підрозділами КМДА. За цей рік експерти детально проаналізували перспективи розвитку та ключові виклики в мікрорайонах. Задля інтеграції району експертна група розробила візію та стратегічні цілі його розвитку», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради наголосив, що неодноразові зустрічі з представниками громадськості, мешканцями та експертами дали можливість виявити велику зацікавленість у проєкті та потребу саме інтегрованого підходу до розвитку району та міста Києва.

«Важливою складовою реалізації проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» є освітній компонент. Службовці брали участь у тренінгах та курсах підвищення кваліфікації у сфері управління, проєктного менеджменту, залучення мешканців та роботи з вирішення конфліктів. Одним із важливих результатів участі в таких заходах є мережування, координація та налагодження взаємодії серед працівників різних департаментів та відділів виконавчого органу та Подільської районної в місті Києві державної адміністрації», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що попереду ще багато роботи, зокрема, впровадження затвердженої Концепції, а також затвердження Плану сталої міської мобільності для всього Подільського району.