Затверджено Порядок забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Дім

Київрада затвердила Порядок забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, із залученням іпотечних кредитів.

Про це повідомили в Департаменті будівництва та житлового забезпечення КМДА, передає СтройОбзор. 

Згідно з цим Порядком, кошти столичного бюджету спрямовуються на оплату частини вартості житла (об’єкта нерухомого майна), що придбається із залученням іпотечних житлових кредитів громадянами, які перебувають на квартирному обліку в районних у місті Києві державних адміністраціях.

Зокрема, фінансова допомога не більше 50% від нормативної площі житлового забезпечення передбачена для учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, зокрема перебуваючи безпосередньо в зонах антитерористичної операції в період її проведення, та членів їхніх сімей. А також не більше 30% – для інших громадян.

"Порядок розроблено в межах Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки. Визначена процедура допоможе реалізувати окремим категоріям громадян своє конституційне право на отримання житла за доступну плату, а також зменшить ризики укладання правочинів із недобросовісними продавцями об’єктів нерухомого майна", - нагадали в департаменті.