Завершується оновлення дороги на вулиці Шумського

Ремонт вулиці

На вулиці Шумського, яку капітально не ремонтували понад 40 років, асфальтують тротуари і облаштовують велосипедну доріжку.

Про це повідомили у КМДА, передає СтройОбзор. 

На вулиці вже облаштували нову систему освітлення з енергоощадними LED-ліхтарями, а також відремонтували систему дощової каналізації. Капітальний ремонт плануємо завершити наприкінці травня.

Загалом сьогодні капітальні ремонти та реконструкції тривають на 8-ми вулицях. Зокрема, на завершальному етапі й капремонт вулиці Гетьмана Скоропадського. Відновили капремонт Кільцевої дороги на ділянці від Одеської площі до вулиці Територіальної Оборони (колишня вул. Ватутіна). На магістралі була відсутня система дощової каналізації, тому там збудували новий колектор. Також встановили нову систему освітлення, облаштували зони паркування. Нині ремонтують тротуари, облаштовують велодоріжку.

У планах на цей рік закінчити капітальний ремонт вулиці Ентузіастів. І також протягом цього року основні роботи виконають на проспекті Івасюка. Тривають ремонти на вулицях Татарській, Трускавецькій та Повітрофлотському проспекті. Цього року розпочнуть і реконструкцію розв’язки на перетині вулиць Дегтярівської, Довженка та Теліги. Нині шляхопровід перебуває в аварійному стані.

Також цього року розпочнуть будівництво нового шляхопроводу на перетині вулиць Полярної та Богатирської. Реконструкція цієї розв’язки збільшить пропускну спроможність транспортного вузла й, за розрахунками проектувальників, зменшить затори у цій частині Оболоні.