Збільшена кількість квартир фонду тимчасового житла

Вікна

Депутати Київради внесли зміни до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки. Це дасть можливість збільшити кількість квартир фонду тимчасового житла для осіб, які втратили власні помешкання.

Про це повідомили у КМДА, передає СтройОбзор. 

“Ми збільшимо на 287 одиниць кількість квартир фонду тимчасового житла, які передбачається профінансувати за рахунок міського бюджету, – для тих, хто втратив власні помешкання і потребує захисту з боку держави. Насамперед, для внутрішньо переміщених осіб. Ми маємо забезпечити умови для виконання містом зобов’язань щодо соціального захисту відповідних категорій громадян”, – зазначив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Зазначається, що також актуалізовано вартісні показники щодо потреби в коштах на будівництво (придбання) житла для черговиків квартирного обліку в рамках Програми, оскільки ці показники були розраховані ще за даними 1 січня 2021 року і не враховували зростання собівартості житла.

Справка СтройОбзор. Міська цільова програма забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки затверджена рішенням Київради від 14 липня 2022 року № 4889/4930, покликана упорядкувати шляхи розв’язання житлових питань киян і складається з 6 заходів, розрахованих на різні категорії мешканців міста (за майновим станом, умовами проживання та категоріями квартирного обліку) і має різні механізми розв’язання їхніх житлових питань.

За умови виділення запланованих асигнувань у повному обсязі передбачено спорудження 124,5 тисячі кв. м житла (1915 квартир) для тих, хто потребує поліпшення житлових умов.