Зеленський оглянув відремонтовані житлові будинки на Києвщіні

Відновлення Києвщіни

В Ірпені на Київщині Президент України Володимир Зеленський оглянув відремонтовані житлові будинки, котрі були пошкоджені внаслідок повномасштабного російського вторгнення в лютому – березні 2022 року. 

Про це повідомили у Києвській ОВА, передає СтройОбзор.

Так, унаслідок повномасштабної російської агресії всьго на Київщині було зруйновано та пошкоджено понад 29 тис. об’єктів соціальної інфраструктури. Наразі відновлено 17 тис. із них.  Глава держави наголосив на важливості облаштування в навчальних закладах якісних укриттів. Наразі всі вони мають укриття належної якості. Загалом в області за 2022–2023 роки було відновлено 1200 укриттів. 

Як розповіли начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, в Ірпені, Гостомелі, Бородянці, у селах Мила та Бузова Бучанського району Київської області зараз реалізується 18 проєктів із відновлення житлових багатоповерхівок. Нині їх готовність становить 80-90%, і днями роботи завершуватимуться. Щодо відбудови лікарень, шкіл і садочків на Київщині, 80-90% із яких теж вже відновлено.