Землю, де будують "Пуща Residence", хочуть відсудити у власника

Ділянка на Оболоні

Прокуратура через суд вимагає повернути громаді Києва земельну ділянку площею 4 га в Оболонському районі вартістю майже 27 млн грн.

Про це повідомили у пресс-лужбі Київської міської прокуратури, передає СтройОбзор. 

Ділянка була надана приватному підприємству в оренду на 10 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування бази відпочинку на вул. Квітки Цісик, та для благоустрою скверу на вул. Селянській в Оболонському районі.

"Проте, з’ясувалося, що орендар свій обов’язок за договором оренди не виконав і замість реконструкції раніше придбаного дитячого оздоровчого табору, вів будівництво на рекреаційних землях клубного містечка із 34 окремими котеджами. Внаслідок зазначених порушень територіальна громада позбавлена можливості ефективного використання землі та належного регулювання відносин у сфері розвитку соціальної інфраструктури міста", – йдеться у повідомленні. 

Прокурори заявили позов про розірвання договору оренди, повернення землі місту та приведення її у придатний стан для подальшого використання за цільовим призначенням, шляхом знесення 13 об’єктів незавершеного будівництва на земельній ділянці.

На стенді, який встановлено біля ділянки, вказано, що тут будуються комплекс під назваою "Пуща Residence", який розрахований на 25 котеджів й 19 таунхаусів.