Житлові будинки, приватні садиби, та школи: кількість пошкоджених об'єктів Києва від початку вторгнення РФ

киев

Від початку російського вторгнення росіян у столиці пошкоджено 154 житлові будинки, 20 приватних садиб, 27 садочків та 44 школи. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Стройобзор.

Також Микола Паровознк зазначив, що у столиці працює група експертів, які проводять оцінку збитків завданих інфраструктурі міста, житловим будинкам та приватним садибам. До неї входять будівельники, представники інститутів та економісти.

«Саме вони нададуть місту пропозиції щодо плану робіт та орієнтовної вартості відновлення пошкоджень. Від початку повномасштабного наступу росіян у столиці пошкоджено 154 житлові будинки, 20 приватних садиб, 27 садочків та 44 школи», - розповів Поворозник.

Також у столиці працює група експертів, яка проводять оцінку збитків, завданих інфраструктурі міста, житловим будинкам та приватним садибам.

«До неї входять будівельники, представники відповідних інститутів та економісти. Саме вони нададуть місту пропозиції щодо плану робіт та орієнтовної вартості відновлення пошкоджень», – сказав Микола Поворозник.