Злочинцям загрожує 12 років за ґратами за махінації з нерухомістю

МАхінації

Завершено слідство у справі по розтраті понад 18 млн грн під час будівництва квартир для військовослужбовців.

Про це повідомили у пресс-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає СтройОбзор. 

"26 грудня 2022 року прокурором САП та детективами НАБУ завершено слідство у справі за підозрою колишньої директорки департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України, яка наразі є депутатом однієї з обласних рад, та її спільника директора фірми – забудовника у службовому підробленні та розтраті понад 18 млн грн під час будівництва квартир для військовослужбовців та їхніх родин (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України)", - йдеться у повідомленні. 

Прокурором САП надано доручення детективам НАБУ відкрити стороні захисту матеріали справи для ознайомлення.

Навесні 2015 року забудовник на замовлення Міноборони мав добудувати та передати військовослужбовцям і їхнім родинам 96 квартир у багатоповерховому житловому будинку в Києво-Святошинському районі Київської області. Попри те, що забудовник не завершив будівництва квартир, ексчиновниця вступила з ним у злочинну змову та прийняла об’єкти нерухомості під виглядом готових для проживання в них. Завдяки цьому забудовник незаконно одержав 18 млн грн за житло, що досі є непридатним для проживання.

За вчинене особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.