Зловмисники намагалися переоформити будівлю “Росатому” задля уникнення націоналізації

«Росатом»

Група осіб на замовлення підсанкційної компанії намагалась змінити право власності приміщення на підконтрольне підприємство.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Російська державна корпорація «Росатом» через підконтрольну компанію володіє нежитловим приміщенням у Подільському районі міста Києва площею понад 1000 кв. м. та вартістю понад 100 млн грн. У межах слідства на вказане приміщення судом накладено арешт та його передано в управління АРМА. Крім того, рішенням РНБО до корпорації «Росатом» запроваджено санкції, у тому числі, у вигляді блокування активів.

Таким чином, вказане приміщення підлягало подальшій націоналізації відповідно до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів».

«З метою унеможливлення націоналізації майна резидента РФ група осіб на замовлення підсанкційної компанії з використанням підроблених документів намагалась змінити право власності даного приміщення на підконтрольне підприємство з ознаками фіктивності», - розповіли у прокуратурі. 

Двох осіб, причетних до протиправної схеми, затримали в приміщенні приватного нотаріуса під час спроби здійснити правочин. Досудове розслідування триває.