Головні новини від компанії БУДОВА жовтень 2023

БУДОВА

Як повідомили СтройОбзор в компанії БУДОВА, у вересні-жовтні активізовано будівництво житлових комплексів Оскар, Альтаїр-3 та Скай Сіті.

Проведено масив внутрішньої роботи: проаналізовано технічний стан ділянок, об'єктів та раніше встановлених конструкцій, оновлено опалубку та арматуру, встановлено будівельне обладнання та баштові крани, налагоджено постачання матеріалів, зібрано робочі бригади (мабуть, найважливіше, враховуючи реалії війни).

У 2-3 секціях Оскара, 3-й секції Альтаїра-3, 8-9 секціях Скай Сіті завершується етап бетонування стін та плит перекриття верхніх поверхів, монтаж опалубки та армування. 

У 6-7 секціях Скай Сіті тривають покрівельні та гідроізоляційні роботи. У 1-2 секціях Sea View працюємо з трансформаторною підстанцією, установкою системи пожежної безпеки, котельнею, встановленням квартирних дверей та радіаторів. Сподіваємося, найближчим часом озвучити термін здачі 1-2 секцій комплексу Sea View в експлуатацію. У ЖК на Єврейській працюємо у паркінгу, котельні, з вентиляційними шахтами на покрівлі, у 7-й секції встановлюємо фасадні модулі, карнизи та елементи декору власного виробництва.

В АК Літературний, який ми здали в експлуатацію влітку, продовжено видачу ключів від квартир. Не всі інвестори, які перебувають за межами України, оформили нотаріальні доручення на право отримання документів та ключів третіми особами, тож терміни передачі ключів пролонговано.

БУДОВА

Довідка СтройОбзор: