Новини будівництва ЖК Олексіївський вересень 2023

Олексіївський

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Материк» на об'єкті ЖК Олексіївський виконуються роботи:

  • Закінчили гідроізоляцію двору, утеплення полістиролом, укладання шиповидної мембрани, укладання геотекстилю та засипання глиною.
  • В 1 секції відбувається фарбування фасаду, а також встановлення відливів зі сторони вулиці. Закінчили стяжку підлоги в холі в 1 секції, проходить укладання керамічної плитки та фінішної штукатурки холу.
  • В 2 секції відбувається утеплення балконів, штукатурка та фарбування фасаду зі сторони вулиці. Закінчили стяжку підлоги в холі в 2 секції та наші сантехніки займаються розведенням труб опалення в квартирах.
  • В 3 секції утеплення, штукатурка, фарбування балконів та фасаду на фінальній стадії. Закінчили стяжку підлоги в холі в 3 секції (укладання теплоізолюючих та армованих матеріалів, заливання цементно-піщаного розчину).
  • В 4 секції утеплення, штукатурка та фарбування вітражної частини на фінальній стадії. Закінчили стяжку підлоги в холі в 4 секції (укладання теплоізолюючих та армованих матеріалів, заливання цементно-піщаного розчину).
  • В 5 секції відбувається утеплення, штукатурка балконів та фасаду. Встановлення вікон в 5 секції на першому поверсі.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Олексіївський. Забудовник компанія «Материк». АДРЕСА - Товарний провулок, 1. РАЙОН - Малиновський. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА  - стоянка.