Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ липень 2023

УДОБНИЙ

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ виконуються роботи:

  • 1ПК - Продовжуються роботи з обробки фасаду в осях Д-12/16 (в зоні демонтажу крана Нuba). Продовжуються роботи з внутрішніх інженерних мереж: Змонтовано стояки холодного та гарячого водопостачання 1-23 поверхи, стояки пожежного водопроводу 1-23 поверхи, магістральні мережі пожводопроводу в підвалі 1 ПК. Виготовлено монтаж для металоконструкцій покриття над антисейсмічним швом між 1 і 2 Пк. Здійснено монтаж металоконструкцій огорожі балконів холодних переходів на 3-22 поверхах. Встановлено двері на балкони холодних переходів – 6 поверх.
  • 2ПК - Виконуються роботи з обробки фасаду з боку пров. Середньофонтанська. Закінчено роботи з монтажу ліфтового обладнання вантажно-пасажирського та двох пасажирських ліфтів. Йдуть роботи з обезпилювання ліфтових шахт та обробки машзалу 2Пк.
  • 3ПК - Піднято на покрівлю обладнання та розпочато монтаж елементів кріплення вантажно-пасажирського ліфта. Фірмою Паритет розпочато монтаж стійок алюмінієвого фасаду сторона пров. Середньофонтанський.

УДОБНЫЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИЙ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.