Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ вересень 2023

УДОБНИЙ

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ виконуються роботи:

  • 1ПК - Закінчено роботи з обробки та фінішного фарбування фасаду (внутрішній двір осі 16-Е/Г; Ж-12/14). Продовжуються роботи з монтажу внутрішніх інженерних мереж, розпочато підготовчі роботи з горизонтального розведення систем опалення. Вибрано підрядника та закуплено матеріали для влаштування чистових стяжок підлог у житлових та громадських зонах поверхово. 
  • 2ПК - Продовжуються роботи з обробки фасаду (осі 1-Е/Х) та обробки парапетів та верхівок вентиляційних шахт на покрівлі 2ПК. Замовлено в цеху металоконструкцій та розпочато виробництво металевих огорож балконів холодних переходів та квартир 3;4;8;9.
  • 3ПК - Іде монтаж обладнання пасажирських ліфтів. Фірмою Паритет проводиться монтаж прозорого алюмінієвого фасаду (сторона пров. Середньофонтанський) - роботи виконані на 70%. Продовжуються підготовчі роботи з влаштування покрівлі 3ПК. Виконуються роботи з влаштування внутрішньомайданних мереж госпфікальної зливової каналізацій.

УДОБНИЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИЙ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.