На Харківщині завершено будівництво першого в Україні підземного дитсадка
У селищі Пісочин завершено будівництво першого в Україні підземного дитячого садка.
Про це заявив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає СтройОбзор.
«Будівництво першого в Україні підземного дитячого садочка в Пісочині завершено. Ми повністю завершили цей комплекс на 100%. Зараз триває процедура введення в експлуатацію. На минулому тижні всі необхідні документи були подані. Я думаю, що за тиждень, максимум два, буде прийнято позитивне рішення. І ми будемо його відкривати, і діти будуть там вже навчатись», — сказав він.
Також у першому підземному дитсадку за підтримки Фундації Олени Зеленської за 15 млн грн буде збудований опорний харчоблок для забезпечення дітей харчуванням.