Хід будівництва МФК MAYAK травень 2024

MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи:

  • ВЕЖА: Моноліт – завершено. Мурування – у залишку зовнішня стіна на 33 поверсі. Покрівля терас – у залишку 27 поверх (пристібка крана). НВФ − монтаж алюмінієвих композитних плит, кронштейнів та утеплювача на 26-29 поверхах, підсистеми scanroc та оздоблення клінкером на кутах будівлі – 25. Ніші під зовнішні блоки кондиціонерів – 30 поверх. Скління – виконано без ділянок пристібки крана та портальних зон. Монтаж огорож на балконах. Ліфти: монтаж обладнання у 1 шахті. Чорнова штукатурка у МЗК – по 29. Монтаж керамограніту на стіни та підлогу – роботи на 25 поверсі та вище.
  • СТИЛОБАТ: Завершують встановлення огорож по парапетах. Оздоблення керамогранітом підлоги та стін: у МЗК виконано з -1-по -3 рівень, ліфтовий хол − роботи на -1,-3,-4 рівнях.
  • ВНУТРІШНІ МЕРЕЖІ КОМПЛЕКСУ: Зливова каналізація: у залишку ізоляція у котельні. Відведення конденсату для зовнішніх блоків кондиціонерів – виконано по 29. Госп.-побутова каналізація: у роботі 26-32 поверхи. Опалення: розведення та стояки виконано по 30 поверх, підключення до гребінок – 2-16. Зварювальні роботи в котельні. Водопостачання: розведення – виконано 29 поверх, стояки – 30. Доставлена насосна станція. Електропостачання: прокладання кабельних ліній під освітлення (бра) завершено. Розведення силових ліній живлення квартир – по 10 поверх. Слабострумові мережі: монтаж кабельних ліній – 30-32 поверх. ЗОВНІШНІ МЕРЕЖІ: ШГРП – змонтований та обв'язаний. Завершується монтаж газового трубопроводу по стилобату.
  • БЛАГОУСТРІЙ: Формування сіток для влаштування габіонів на даху стилобату.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.