Новини будівництва МФК MAYAK грудень 2023

MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK для відведення внутрішніх стоків застосовуються трубопроводи DÜKER SML (Німеччина) – безрозтрубна каналізаційна система з литого чавуну, в якій труби та фасонні частини з'єднуються за допомогою хомутів, що робить стики абсолютно герметичними.

Почали монтаж стояків на житлових поверхах комплексу.

Переваги:

  • високий рівень шумопоглинання забезпечується складом та структурою сплаву;
  • збереження якісної пропускної спроможності – гладка внутрішня поверхня DÜKER SML гарантує, що на стінках труб не формуватимуться відкладення;
  • довговічне епоксидне внутрішнє покриття забезпечить стійкість до агресивних хімічних речовин;
  • висока опірність тепловим навантаженням та тиску;
  • пожежостійкість – вогнестійкий матеріал перешкоджає поширенню вогню та не виділяє дим;
  • висока міцність та довговічність.

Герметичність, стійкість до корозії, механічних та теплових навантажень – гарантія надійності та довговічності роботи системи у Вашому будинку.

Каналізаційні системи Duker (Німеччина) відповідають найвищим стандартам якості та надійності, а сама компанія є найбільшим виробником чавунних виробів та комплектуючих для каналізаційних систем.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.