Новини будівництва МФК MAYAK вересень 2023

MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи:

  • ВЕЖА: Бетонуємо 25-27 поверхи моноліту над 0 рівнем (дах стилобату). Мурування зовнішніх стін − 22-24 поверх, міжквартирних перегородок − по 15, вентканалів − 18. НВФ: монтаж підсистеми і базальтового утеплювача − до 22 поверху, монтаж підсистеми scanroc під оздоблення клінкером з фасадного боку − до 17 поверху, з тильного − до 14.
  • СТИЛОБАТ: Оздоблення фасаду з боку набережної − 98%, виконується монтаж металоконструкцій з бокових сторін. Виконано стяжку на останній ділянці з'єднання стилобату з підпірною стіною з боку вул. Архітектора Дольника. З боку ЖК "Амстердам" − роботи з формування заїзду. З боку ЖК "Фестивальний" виконано 2 підпірні стіни, триває зворотна засипка.  Монтаж ліфтів завершено. Стяжка підлоги у комерції виконана, у техприміщеннях − 98%. Бетонування підлоги у паркінгу та на в'їздах. 
  • ВНУТРІШНІ МЕРЕЖІ КОМПЛЕКСУ: Побутова каналізація стилобату − закінчують розведення по приміщеннях комерції. Зливова − виконана в готовій частині стилобату. Опалення − завершується в стилобаті, розведення по квартирах виконується на 2-3 поверхах вежі. Водопостачання стилобату − завершується розведення по комерції. Електропостачання − виконують електроосвітлення в паркінгу, завершили монтаж лотків у комерції.
  • ЗОВНІШНІ МЕРЕЖІ: Завершується прокладання труб водопостачання та каналізації. Трансформаторну підстанцію перенесено на постійне місце.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.