Новини будівництва МФК MAYAK вересень 2022

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконується влаштування опалубки плити перекриття 5-го поверху, армування та бетонування колон та ліфтових діафрагм 6-го поверху. Уздовж підпірної стіни продовжуємо роботи зі з'єднання стилобату з висотною частиною — частково забетонована плита перекриття між 3-м та 4-м рівнями. З боку ЖК «Фестивальний» на 2-му рівні триває бетонування кругової рампи заїзду до паркінгу. з боку жк «амстердам» — земляні роботи щодо влаштування кругової рампи виїзду з паркінгу. З боку січеславської набережної:

  • завершено влаштування основних фундаментів та вертикальних елементів цокольного рівня стилобату (крім ділянок під розміщення крана та 2-ї кругової рампи паркінгу),
  • вздовж жк «фестивальний» виконуються огороджувальні конструкції для влаштування під'їзної дороги до паркінгу,
  • на завершальному етапі влаштування вхідної групи комплексу — виконується бетонування 15-метрових колон,
  • на -1 рівні стилобату виконується бетонування ліфтової діафрагми — майбутній ліфт для комерційної частини.

На будівельному майданчику обладнані тимчасові мережі водопостачання та зливової каналізації. тривають роботи з влаштування постійних мереж: виконується розробка траншей, влаштування колодязів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.