Новини будівництва ЖК BARVY червень 2024

BARVY

Як повідомили СтройОбзор у компанії “БМТ” на об'єкті ЖК BARVY виконуються роботи:

  • Секція 1: завершили благоустрій вхідної групи (пофарбували, завершили роботи з козирком); змонтували поручні з неіржавіючої сталі; уклали плитку вхідної групи; проводимо підготовку стін МЗК до фінішного фарбування – вже обрали текстуру, готуємо поверхні та робимо розмітку під декоративні елементи. Територія та благоустрій: монтуємо опорну стіну зі сторони дороги; здійснюємо укладання зовнішньої стіни парковки з південно-західної сторони; укладаємо бруківку; встановили бордюри для зелених зон із зовнішньої сторони будинку; підготували зону для облаштування дитячого майданчика та двору.
  • Секція 2: завершили укладання плитки вхідної групи; виконуємо чорнові ремонти на замовлення. Територія та благоустрій: монтуємо опорну стіну зі сторони дороги; здійснюємо укладання зовнішньої стіни парковки з південно-західної сторони; укладаємо бруківку; встановили бордюри для зелених зон із зовнішньої сторони будинку; підготували зону для облаштування дитячого майданчика та двору.
  • Секція 3: продовжуємо нанесення декоративного (кольорового) шару штукатурки; завершили штукатурку стін коридорів з 2 по 10-й поверх включно; встановлені вхідні двері квартир з 2 по 10-й поверх включно; завершили укладання плитки на підлозі коридору 10-го поверху; продовжуємо монтаж каркаса стелі у коридорах; розпочали нанесення штукатурки на стіни МЗК 1-го поверху. Територія та благоустрій: монтуємо опорну стіну зі сторони дороги; здійснюємо укладання зовнішньої стіни парковки з південно-західної сторони;  укладаємо бруківку; встановили бордюри для зелених зон із зовнішньої сторони будинку; підготували зону для облаштування дитячого майданчика та двору.
  • Секція 4: розпочали підготовчі роботи для укладання плитки вхідної групи; виконуємо чорнові ремонти на замовлення. Територія та благоустрій: монтуємо опорну стіну зі сторони дороги;здійснюємо укладання зовнішньої стіни парковки з південно-західної сторони; укладаємо бруківку; встановили бордюри для зелених зон із зовнішньої сторони будинку; підготували зону для облаштування дитячого майданчика та двору.

BARVY

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК BARVY. Забудовник компанія “БМТ. АДРЕСА - Запорізьке шосе, 25. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Дніпро. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - цегляна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.