Новини будівництва ЖК NEBOS'HILL січень 2024 (відео)

NEBOS'HILL

Як повідомили СтройОбзор у компанії DM Group на об'єкті ЖК NEBOS'HILL виконуються роботи:

  • Секція 1 - Каркас Закінчили каркас секції. Вентиляція Завершили монтаж вентиляційних блоків. Кладка Завершена кладка з газоблоку зовнішніх стін.
  • Секція 2 - Каркас секції повністю завершений. Вентиляция Завершили монтаж вентиляційних блоків по будівлі, включно із покрівлею. Кладка Виконана кладка внутрішніх та зовнішніх стін на всих поверхах. В роботі кладка вентиляційних шахт на покрівлі.
  • Секція 3 - Каркас Каркас секції повністю завершено. Вентиляція Завершили монтаж вентиляційних блоків по будівлі, включно із покрівлею. Кладка Виконана кладка внутрішніх та зовнішніх стін на 8ми поверхах включно. В роботі 9й поверх. Параллельно запускаємо в роботу 14 та 15тий поверхи по цій секції та кладку вентшахт на покрівлі.
  • Загалом по проекту - Фасад: Виконані підготовчі роботи для заходу на влаштування фасаду. Встановлюємо риштування на перші захватки фасаду. Виконані поставки фасадної системи Reynaers до переробників. Завезені кронштейни, ведеться підготовка до монтажу. Покрівля та тераси 14-15 поверхів: Виконується підготовка до влаштування покрівлі. Виконані фундаменти під вентиляційні шахти на експлуатуємих терасах. Виконуються парапети. Виконаний шар разуклонки по терасам 15го поверху, які розташовані по периметру 2ої та 3ої секцій. Вентиляція та димовидалення: вибраний підрядник на внутрішньобудинкові системи вентиляції та димовидалення. Виконується авансування на виробництво обладнання вентиляторів димовидалення та обладнання вентиляції паркінгів та коммерції. Прибудинкова територія: Завершуються роботи по влаштуванню підпірних стін та організації дренажу вздовж об’єкта. Виконується підключення дренажу до системи зливової каналізації.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК NEBOS'HIL. Забудовник DM Group. АДРЕСА - вул. Вернадського, 35н. РАЙОН - Соборний. МЕТРО - Дніпро. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.