Інвестиції в ЖК DESIRE. Можливість придбати ¼ , ½ або ¾ частину апартаментів

DESIRE

Як повідомили СтройОбзор у компанії “Житлобуд-2”, що купити апартаменти преміум-класу DESIRE в Туреччині для здачі в оренду можна, навіть не маючи повної суми.

Ми вже розповідали вам раніше про житловий комплекс преміум-класу в турецькій Анталії, продажами і просування якого в Україні займається “Житлобуд-2”. Комплекс складається з частини з резиденціями та готельної частини. Номери в останній можна придбати як цілком, так і ¼ або ½ або ¾  номеру.

Управління нерухомістю, тобто усі клопоти з орендарями і мілкими ремонтами, бере на себе світовий готельний бренд Best Western Inc. Партнерство з однією з найбільших готельних мереж у світі прогнозує дохідність до 15% річних з виплатами в євро. Інвестор в такому разі тільки отримує дивіденди, тобто це повністю пасивний дохід. 

Чому таке інвестування є вигідним?

  1. Диверсифікація інвестиційного портфелю.
  2. Нижчий поріг мінімальних інвестицій.
  3. Повністю пасивний інвестиційний інструмент.

Довідка СтройОбзор: новобудова преміум-класу DESIRE розташувався в турецькій Анталії, в одному з найбільш перспективних районів міста під назвою Алтинташ. Завдяки тому, що район молодий, вся місцева інфраструктура відбудовується з нуля, вона продумана та виважена. З терас на верхніх поверхах комплексу відкривається вид на море. До власного пляжу можна доїхати всього за 10 хвилин. Від комплексу до пляжу курсуватиме спеціальний трансфер. Зручно діставатися також і до аеропорту – дорога займе не більше 15 хвилин. Кафе, магазини, школи і дитячі садки – все, що потрібно зібрано в новому районі поблизу з комплексом. КЛАС - преміум. ЦІНА, М² - 137680 грн/м² ~ 3644 $/м² ЦІНА КВАРТИРИ - від 5101492 грн ~ від $ 135027