Новини будівництва ЖК "Люксембург" І черга червень 2021

ЖК "Люксембург" І черга червень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії Авантаж на будівельному майданчику ЖК "Люксембург" І черга виконувалися наступні роботи:
- Завершені роботи по влаштуванню мокрого фасаду, встановлюються кошики кондиціонерів, відливи на вітражах. 
- Завершуються роботи з благоустрою прибудинкової території, покладена плитка та граніт, завершується установка габіонів.
- Виконується монтаж поливу території. 
- На 50% виконано монтаж зовнішнього освітлення прибудинкової території, встановлено опори та світильники. 
- Завершується монтаж системи відеоспостереження та системи контролю доступу. Встановлені камери відеоспостереження та викличні панелі на під'їзд. 
- Ведуться підготовчі роботи до початку озеленення території, а також влаштування зеленої покрівлі на виїздах з підземного паркінгу. 
- На покрівлі ведуться завершальні роботи по обробці виходу на покрівлю, димоходів та вентиляційних каналів, на секції №3 покладений 2ий шар рубіроіда, ведуться роботи по монтажу блискавкозахисту  будинку. 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК "Люксембург" І черга забудовник Авантаж АДРЕСА - вул. Динамівська, 3. РАЙОН - центр, Нагорний район. МЕТРО - Ботанич. садНаукова. КЛАС - преміум. ЦІНА - 41315 грн/м² ~ 1472 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 6577347 грн ~ від $ 234 486. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9/15 поверхів. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - поетапно. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.