Новини будівництва ЖК "Люксембург" ІІ черга червень 2021

ЖК "Люксембург" ІІ черга червень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії Авантаж на будівельному майданчику ЖК "Люксембург" ІІ черга виконувалися наступні роботи:
- Завершуються роботи по шпаклівці та фарбуванню стін у МОП і монтажу стель Амстронг. 
- Ведуться роботи по влаштуванню мокрого фасаду, встановлюють кошики кондиціонерів. 
- Ведуться роботи з благоустрою прибудинкової території, укладені 50% плитки та граніту. 
- Виконується монтаж поливу території благоустрою. 
- Виконується монтаж зовнішнього освітлення прибудинкової території. 

Двір будинку: 

На виходах з паркінгу завершені роботи по влаштуванню вентильованого фасаду з клінкеру, а також виконані всі покрівельні роботи. 

У дворі житлового комплексу ведуться роботи з благоустрою, виконується пиріг покрівлі паркінгу, встановлюють бортовий камінь, виконується монтаж поливу території благоустрою, ведеться монтаж зовнішнього освітлення. Ведуться підготовчі роботи до встановлення стаціонарного забору житлового комплексу та демонтажу будівельного паркану з боку стадіону Динамо.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК "Люксембург" ІІ черга забудовник Авантаж. АДРЕСА - вул. Динамівська, 3. РАЙОН - центр, Нагорний район. МЕТРО - Ботанич. садНаукова. КЛАС - преміум. ЦІНА - 49900 грн/м² ~ 1778 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1957384 грн ~ від $ 69781. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9/15 поверхів. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - поетапно. ПОЧАТОК РОБІТ - 1-кв 2018. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - подземная,