Alliance Novobud підписав Меморандум зі Спілкою фахівців з нерухомого майна України

Alliance Novobud

Головною метою Меморандуму є взаєморозуміння, розвиток та налагодження відносин між девелоперською компанією Alliance Novobud та Спілкою фахівців з нерухомого майна України для створення сучасного, прозорого та цивілізованого ринку нерухомості в Україні, підвищення рівня довіри до рієлторів та, безумовно, реалізації нерухомості в житлових комплексах девелопера у Києві та Броварах.

«Ідея налагодження співпраці зі спілкою фахівців з нерухомого майна народилася не випадково, адже з початком активної фази війни все більше українців почали звертатися до рієлторів за послугами. Вважаю, що подібна ситуація повинна мати місце не лише у часи невизначеності та підвищених ризиків, а й у мирній повсякденності, опираючись на багаторічний європейський та світовий досвід. Підписанню Меморандуму передував організований нами брокер-тур для учасників спілки. Їхнє особисте знайомство з проєктами Alliance Novobud та можливостями додало впевненості та бажання пропонувати покупцям саме наш продукт — якісний та надійний» — зазначила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud.    

Перша Віцепрезидентка СФНУ Лариса Ставинога додала, що підписання Меморандуму з девелопером стало першим та надзвичайно перспективним досвідом: «Сьогодні у спілці створений спеціальний відділ, який займатиметься напрямком співпраці з компанією Alliance Novobud. Впевнена, що системний підхід, постійний аналіз та обмін інформацією дозволять налагодити ефективну співпрацю для створення сучасного, прозорого та ефективного ринку нерухомості»

Вперше про Меморандум та плани з його реалізації було оголошено на Українському Будівельному Конгресі, який пройшов у Києві 15-16 травня, перед понад сотнею рієлторів зі всієї України.