Динаміка будівництва на об’єктах «Інтергал-Буд» листопад 2022

Інтергал-Буд

Попри війну продовжуємо працювати та наближати інвесторів житлових комплексів «Інтергал-Буд» до моменту отримання ключів від омріяних квартир.

І перш ніж розповісти про хід будівництва у наших проєктах, хочемо привітати покупців квартир в ЖК «Академ-Квартал»: в жовтні будинок №3 цього комплексу отримав сертифікат про введення в експлуатацію. А у серпні розпочалась видача ключів від помешкань в 3 та 4 секцій будинку №1 ЖК «Причал 8». Цього ж місяця два будинки нашого заміського проєкту — «Озерний гай Гатне» — отримали поштові адреси.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №7, №6 та ДНЗ.

В будинку №7 наразі майже завершені роботи з прокладання мереж теплопостачання та водопроводу і каналізації, а також роботи з освітлення території. На фінальній стадії роботи з влаштування покрівлі, виконання фінального прошарку гідроізоляції, влаштування фасаду. Роботи із влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, електрики, систем пожежної безпеки, диспетчеризації виконані на 80%. А оздоблювальні роботи місць загального користування та квартир з ремонтом — на 85%. Триває виконання благоустрою території та влаштування корзин під кондиціонери (50%). Влаштування дверей холодних переходів виконано повністю.

В будинку №6 завершено виконання внутрішньомайданчикових мереж теплопостачання, триває влаштування покрівлі.

Тривають роботи з будівництва дитячого навчального закладу на території комплексу. Наближається до завершення влаштування покрівлі будівлі, виконується влаштування фасаду (70%).

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67 

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. Наразі роботи тривають в будинку №12 та №11.

В будинку №12 виконуються роботи з благоустрою прибудинкової території. В секціях Г, И, Е, Б — чистове оздоблення квартир з ремонтом від забудовника.

В будинку №11, секціях И, Ж тривають роботи з прокладки внутрішньої інженерії, облаштуванню покрівлі, фасаду та монтажу ліфтового обладнання. Виконується чистове оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх. Завершена гідроізоляція паркінгу 1.0, виконуються роботи з облаштування паркінгу 2.0.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15  

Комплекс, розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи в будинку №3.

Досі тривають роботи, пов’язані з усуненням наслідків ворожого обстрілу. Забудовник вже здійснив заміну віконних конструкцій у 7 секції будинку та розпочав аналогічні роботи у 8.  

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт класу бізнес складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 305 машиномісць.

В жовтні компанія «Інтергал-Буд» відновила роботи на будівельному майданчику проєкту, які активно тривають. Наразі виконується облаштування фасаду, оздоблювані роботи в місцях загального користування та технічних приміщеннях, облаштування внутрішніх інженерних мереж (в тому числі пожежних), розпочали влаштування стилобатної частини паркінгу. Також продовжуються роботи з відновлення дороги поруч з комплексом.