Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» станом на 1 вересня 2021 року

Интергал-Буд

Шановні покупці, пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів «Інтергал-Буд» станом на 1 вересня 2021 року. Залюбки ділимося з вами інформацією про те, що було виконано у серпні.  

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3
У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Стартували продажі квартир у будинку №2.

Секції №1, 2
Монтаж та пусконалагодження ліфтів виконано на 65%. Встановлення дверей та влаштування вертикальної гідроізоляції на фінішній прямій. Тривають й роботи з влаштування каркаса вхідних груп та прокладання інженерних мереж. Роботи з влаштування благоустрою виконані на 25%.

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 90%, а прокладання інженерних систем на майже 80%. Тривають роботи з оздоблення (без ремонту квартир) та монтаж й пусконалагодження ліфтів. Покрівлю влаштовано на майже 60%.

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на майже 90%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на понад 85%) та монолітний каркас (виконано на майже 85%). Тривають робити з влаштування гідроізоляції.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15
Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Завершили роботи з утеплення фасадів. Виконується монтаж вхідних дверей до квартир з 2-го по 23-й поверх. Оздоблення МЗК виконане на 45%, а фарбування фасадів на 80%.

4 черга: Секція №8
Завершили роботи з утеплення фасадів. Оздоблення МЗК виконане на 45%. Виконується монтаж вхідних дверей до квартир з 2-го по 20-й поверх. Фарбування фасадів виконане на 95%.

4 черга: Секція №9
Утеплення та фарбування фасадів завершено. Виконується оздоблення місць загального користування.

4 черга: Секція №10
Утеплення та фарбування фасадів завершено. Виконується оздоблення місць загального користування — відсоток виконання 60.

5 черга: Секції 11
Виконується перекриття вертикальних елементів 4-го поверху — 60%.

5 черга: Секції 12
Виконується перекриття вертикальних елементів 4-го поверху — 60%.

5 черга: Секції 13
Виконується перекриття вертикальних елементів 3-го поверху — 20%.

5 черга: Секції 14
Виконується перекриття вертикальних елементів 2-го поверху — 80%.

5 черга: Секції 15
Виконане влаштування котловану та пальові випробування.

Підземний паркінг
Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу (85%). Завершені роботи з гідроізоляції паркінгу.  Розводка комунікацій виконана на 60%.

ЖК «Лук’янівський каскад», адреса: вул. Половецька, 4
Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 12, 16 та 22 поверх.

Секція №1
Завершується влаштування шпунтів. Влаштування пальового поля виконано на 95%.  

Завершено влаштування фундаментної плити під баштовий кран. Розпочато монтаж баштового крана.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1
У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Вже готові 10 будинків, у процесі будівництва ще 2. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №7
Прокладання внутрішніх мереж виконано на 80%. На фінальній стадії облаштування покрівлі та монтаж ліфтів. Фасадні роботи досягли 90%. Тривають роботи з  облаштування прибудинкової території (30%) та штукатурення стін (85%). Роботи зі стяжки підлоги виконані на 55%. Стартували роботи з облаштування місць загального користування — 12%.

Будинок №10
Розпочали монолітні роботи — 23%.

Будинок №11
Монолітні роботи виконані на 50%, а кладка цоколя на 70%.  

Будинок №12
Завершено влаштування фундаментної плити. Стартували монолітні роботи.  

Будинок №13
Розпочали влаштування фундаментної плити.

Фітнес-центр
Монолітні роботи виконані на 50%.  

Школа
Будівельні роботи завершені.  

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а
Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1   
Зведення монолітного каркаса виконано на понад 60%. Кладка стін виконана на понад 30%.

Секція №2   
Тривають роботи над монолітним каркасом будівлі — виконано на понад 50%. Кладка стін виконана на 10%.

Секції №3
Стартувало зведення монолітного каркаса — майже 10%.

Секція №4   
Активно ведуться роботи із влаштування монолітного каркаса — понад 30%.

Паркінг
Влаштування пальового поля — 80%, влаштування фундаментної плити — 75%, встановлення вертикального елемента — 15%, прокладання зовнішніх мереж — 10%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67
На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

Будинок №12
Секції Г, І, Е

Тривають роботи з влаштування покрівлі, фасаду та монтажу ліфтового устаткування. Виконуються роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх.  

Секція Б
Тривають роботи з влаштування покрівлі, фасаду та монтажу ліфтового устаткування. Виконуються роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх. Виконується штукатурення стін на 2-му та 9-му поверхах.  

Будинок  №11
Влаштування монолітного каркаса І, Ж секцій виконано.

Секція І
Виконується штукатурення стін на 15-му та 16-му поверхах. Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії, влаштування покрівлі та фасаду.

Секція Ж
Виконується штукатурення стін на 3-му поверсі. Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії та влаштування покрівлі.

Будинок №9
Секція А

Завершені роботи з влаштування монолітного фундаменту.

Секція Б
Завершені роботи з влаштування монолітного фундаменту. Виконуються роботи з влаштування монолітних стін підвалу.

Будинок №10
Секція Б*: В роботі кладка стін з 6-го по 10-й поверх та на 12-му поверсі.
Секція Г*: В роботі кладка стін з 7-го по 8-й поверх, на 10-му та 12-му поверхах.
Секція Г: Влаштування монолітного каркаса на рівні 17-го поверху. В роботі кладка стін з 9-го по 11-й поверх.
Секція Е: Влаштування монолітного каркаса на рівні 17-го поверху. В роботі кладка стін 8-го, 9-го та 11-го поверхів. Монтаж вікон проходить з 2 по 4 поверхи.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Влаштування монолітного каркаса здійснюється на рівні 22-го поверху. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 20-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів. Роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі підходять до фінішної прямої. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій — відсоток виконання 50. Стартували роботи з прокладання внутрішньої інженерії та штукатурки стін.   

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г
«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 24-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 13-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп та монтажу віконних конструкцій.  

Будинок №7
Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій. Роботи з прокладання систем водопостачання та каналізації виконані на 30%, опалення на 25%, електропостачання — 55%. Штукатурення стін виконане на 85%, а влаштування покрівлі на 80%. Стартували роботи з утеплення фасадів — 10% та влаштування стяжки — 20%.

Будинок №8
Триває влаштування водопостачання та каналізації. Прокладання систем електропостачання виконане на 95%, влаштування покрівлі на понад 90%. Тривають роботи з прокладання систем опалення. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 90%. На фінішній прямій роботи з утеплення фасадів.

Будинок №9
Влаштування пальового поля виконане на 35%.   

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37
Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Секція 1

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 8-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 2-го поверху.

Секція 2
Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 8-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 3-го поверху.

Секція 3
Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 9-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 3-го поверху.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10
Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Влаштування моноліту виконане на 95%. Розпочато мурування стін 18-го поверху. Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи.  

Секція №2
Встановлення моноліту завершено. Завершується мурування стін 17-го поверху. Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи.  

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг
Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8
На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Завершується монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем на фінальному етапі.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів на фінішній прямій. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем практично виконані.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (95%) та фасади (майже 100%). Наближається до завершення прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на понад 95%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування практично виконані.  Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 90%.

Секція №4
Тривають роботи з влаштування покрівлі (95%) та фасадів (понад 95%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 95%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на понад 90%.  Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 95%. Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 80%.

Секція №5
Влаштування фасадів виконане на 50%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування триває — виконано на 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі, систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 30%. Стартували роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів.    

Секція №6
Влаштування моноліту 22-го поверху та кладка стін на рівні 22-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 20-го поверху та проведення кладки стін на рівні 15-го поверху.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса (1 частина) завершене. Влаштування покрівлі — понад 90%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) виконане. Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2
Секція №8

Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 90%. Триває влаштування монолітного каркаса вище нуля — майже 30%.

Секція №9
Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 90%. Триває влаштування монолітного каркаса вище нуля — 25%.

Секція №10
Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 90%. Влаштування монолітного каркаса вище нуля — понад 20%.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б
INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються роботи з цегляної кладки стін до 20-го поверху. Тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го до 9-й поверх.
На вежі «Б» тривають роботи з цегляної кладки внутрішніх стін. Розпочато роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій.
На вежі «В» продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі, балконів та терас. Тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го по 25-й поверх та монтажу навісних вентильованих фасадів. Виконуються роботи з кладки цегли з 1-го по 24-й поверх. Продовжуються роботи з освітлення фасаду.
На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 11-го поверху. Тривають роботи з будівництва стилобату.

Стартували роботи зі зведення каркаса ресторану.