Динаміка будівництва ЖК від «Інтергал-Буд» станом на 1 червня 2021 року

Интергал-Буд

Динаміку будівництва житлових комплексів від компанії «Інтергал-Буд» станом на 1 червня 2021 року:

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3
У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Стартували продажі квартир у будинку №2.

Секції №1, 2
Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої та становлять 95%. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на понад 90%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Тривають й роботи з влаштування каркаса вхідних груп (70%) та прокладання інженерних мереж (понад 40%).

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 55%, а прокладання інженерних систем на 40%. Тривають роботи з оздоблення (без ремонту квартир) та монтаж й пусконалагодження ліфтів, відсоток виконання — 25. Покрівлю влаштовано на 20%.

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 85%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 85%) та монолітний каркас (виконано на майже 85%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15
Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 22-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 17-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 60%. Оздоблення МЗК виконане на 25%.

4 черга: Секція №8
Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 24-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 24-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 60%. Оздоблення МЗК виконане на 25%.

4 черга: Секція №9
Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів (60%) та з влаштування місць загального користування (25%). На фінішній прямій роботи з фарбування та утеплення фасадів.

4 черга: Секція №10
Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та заливка стяжки підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконуються роботи з утеплення фасадів (85%) та їхнього фарбування (85%). Роботи з монтажу ліфтів виконані на 60%, а з оздоблення МЗК на 35%.

5 черга: Секція 11
Завершили роботи з влаштування пальового поля. Виконується влаштування цоколю — 90%.

5 черга: Секція 12
Завершили роботи з влаштування пальового поля. Виконується влаштування цоколю — 50%.

5 черга: Секція 13
Тривають випробування пальового поля — 80%.

5 черга: Секція 14
Тривають випробування пальового поля — 20%.

Підземний паркінг
Завершено роботи з монтажу вентиляційних систем. Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу. Роботи з гідроізоляції паркінгу виконані на 50%.

ЖК «Лук’янівський Каскад», адреса: вул. Половецька, 4
Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 14, 16 та 21 поверх.

Станом на сьогодні виконано розчищення будівельного майданчика та влаштовані випробувальні палі. Триває заміна наявних та прокладання нових інженерних мереж. Виконуються підготовчі роботи до розробки котловану.

ЖК «Озерний Гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1
У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №7
Прокладання внутрішніх мереж виконано на понад 50%, а зовнішніх на понад 95%. Облаштування покрівлі виконане на 95%, а монтаж ліфтів на понад 90%. Фасадні роботи досягли 90%. Розпочато облаштування прибудинкової території (25%) та штукатурення стін (15%).

Будинок №8
Оформлення місць загального користування добігає кінця. Облаштування прибудинкової території виконано на 90%.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі (90%), монтажу ліфтів (майже 100%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 80%. Тривають роботи у квартирах з ремонтом — виконано на 45%.

Будинок №42
Стяжка підлоги та фасадні роботи виконані на понад 95%. Завершується штукатурення стін. Оформлення місць загального користування триває — виконано на понад 90%.

Школа
Кладка зовнішніх та внутрішніх стін на фінальній стадії. Облаштування покрівлі становить 50%. Роботи з монтажу віконних блоків майже виконані, а прокладка зовнішніх мереж виконана на 10%. Стартували фасадні роботи — 5%. Штукатурення стін — 30%.  

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а
Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1   
Зведення монолітного каркаса виконано на 35%. Триває встановлення вертикальних елементів 9-го поверху.

Секція №2   
Тривають роботи над монолітним каркасом будівлі — виконано на понад 10%. Триває встановлення вертикальних елементів 3-го поверху.

Секції №3
Завершені роботи із влаштування фундаментної плити й наразі відбувається встановлення монолітного каркаса. Активно ведуться роботи із перекладання цокольного поверху секції.

Секція №4   
Активно ведуться роботи із влаштування монолітного каркаса. На разі відбувається встановлення вертикальних елементів 1-го поверху. Розпочато роботи з облаштування стилобатної частини комплексу.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67
На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинки №7 та №8
Виконуються роботи з чистового оздоблення квартир з ремонтом.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 17-у поверсі. Тривають роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх.

Секція І
Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та чистовій обробці стель на 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 поверхах.

Секція Е
Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду. Виконуються роботи з чистової обробки стель на 3, 4, 5, 7, 9, 10, 13 поверхах.

Секція Б
Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду.

Будинок  №11
Секція Ж
Кладка стін з 2-го по 17-й поверх виконана. В процесі встановлення віконні конструкції з 13-го по 17-й поверх. Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії та влаштування покрівлі. Штукатурка — на 5, 7 та 10-му поверсі в роботі.

Секція І
В роботі кладка стін на 8, 11 та 13-му поверсі.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 11-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.
Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 9-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.
Секція Г: влаштування монолітного каркаса 11-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.
Секція Е: влаштування монолітного каркаса 9-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.

Дитячий садок
Штукатурення стін виконане. Стяжка на поверхах будівлі виконана, підвальна частина — в роботі. Чистова обробка  ведеться на 3-у поверсі. Триває прокладання інженерних мереж з 1-го по 4-й поверх. Тривають роботи з влаштування фасаду — виконано на 70%. Виконуються роботи з облаштування благоустрою.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Влаштування монолітного каркаса здійснюється на рівні 15-го поверху. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 8-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів. Роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі підходять до фінішної прямої. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г
«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5
Роботи закінчилися, готується під здачу в експлуатацію.   

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 16-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 9-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 21-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 9-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.  

Будинок №8
Триває монтаж вікон — відсоток виконання понад 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 85%. Штукатурка стін виконана на 95%, влаштування стяжки на 50%, прокладання систем електропостачання на 85%. Улаштування покрівлі виконано на 90%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 60%. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 40%.

Будинок №9
Завершили влаштування котловану.  

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37
Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Секція 1
Виконано бетонування цокольного поверху та бетонування плити перекриття над цокольним поверхом.

Секція 2
Виконано бетонування 1-го поверху.

Секція 3
Виконано бетонування плити над 1-м поверхом, виконується армування 2-го поверху.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10
Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Триває встановлення вертикальних конструкцій 17-го поверху. Розпочато мурування стін 14-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 65%. Тривають електромонтажні роботи.  

Секція №2
Встановлені вертикальні конструкції 18-го поверху. Виконується мурування стін 14-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на понад 65%. Тривають електромонтажні роботи.  

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг
Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8
На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на майже 95%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на 85%.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 90%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень на завершальному етапі. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем виконано на понад 85%.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (90%) та фасади (90%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на понад 75%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на 75%. Стартували роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів.

Секція №4
Тривають роботи з влаштування покрівлі (90%) та фасадів (75%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на понад 70%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на 80%.  Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 65%.

Секція №5
Влаштування моноліту 23-го поверху та проведення кладки стін на рівні 18-го поверху. Стартував монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування.

Секція №6
Влаштування моноліту 20-го поверху та кладка стін на рівні 14-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 14-го поверху та проведення кладки стін на рівні 10-го поверху.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — на понад 85%. Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2
Секція №8

Триває влаштування монолітного каркаса нижче нуля. Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 20%.

Секція №9
Влаштування монолітного каркаса нижче нуля — 80%.

Секція №10
Влаштування котловану виконане на 80%. Влаштування фундаментної плити складає 60%.

ЖК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б
INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» завершені монтажні роботи вертикальних елементів верхніх технічних поверхів. Виконуються роботи з цегляної кладки стін 3-5 поверхів. Розпочато роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 6-9 поверхів.
На вежі «Б» завершені монтажні роботи вертикальних елементів. Тривають роботи з цегляної кладки внутрішніх стін.
На вежі «В» завершені роботи з цегляної кладки внутрішніх стін. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи по влаштуванню покрівлі.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 3-22 поверхів та монтажу навісних вентильованих фасадів 3-16 поверхів. Виконуються роботи з кладки цегли на 1-20 поверхах. Продовжуються роботи з освітлення фасаду. Розпочато роботи зі встановлення кронштейнів.
На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 7-го поверху.

Тривають роботи з будівництва стилобату.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей