«Інтергал-Буд» виставила на аукціон приміщення під дитячий садок чи шкільний заклад на території ЖК «Паркові Озера»

ЖК Парковые озера

Девелопер «Інтергал-Буд» оголосив про продаж приміщення дитячого садочку або школи, який збудовано на території житлового комплексу «Паркові озера» у Києві. Продаж буде здійснюватися за допомогою онлайн аукціону на «Прозорро. Продажі», що відбудеться 11 жовтня 2021 року.

Проєкт «Паркові озера» – це комплекс мікрорайонного типу забудови, який розташований у затишній частині Лівого берега столиці, поряд з великим парком «Перемога», однією з найулюбленіших зон для відпочинку киян. Тож значна частина покупців квартир у «Паркових озерах» – молоді сім’ї, що мають дітей або планують поповнення в родині. З огляду на це, дитячий садок чи школа на території – важлива частина соціальної інфраструктури комплексу.

Враховуючи потреби мешканців ЖК, компанія «Інтергал-Буд» збудувала сучасне двоповерхове приміщення площею 1712 кв.м на відокремленій парканом території 0,47 га, що відповідає усім вимогам та стандартам для дитячого навчального закладу. І наразі розпочала процес продажу об’єкту на умовах відкритості та прозорості. 

Реалізація лоту через систему «Прозорро. Продажі» забезпечить чесні умови для всіх учасників аукціону. Це свідома позиція забудовника, який прагне продавати свої активи на засадах відкритості та ринкової конкуренції.