Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» станом на 1 жовтня 2021 року

Интергал-Буд

У вересні на всіх об’єктах компанії «Інтергал-Буд», що знаходяться у фазі активного будівництва, велись роботи. Пропонуємо вам ознайомитись із динамікою змін та новинами щодо ступеню готовності будинків у житлових комплексах девелопера.

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Протягом вересня в секціях № 1, 2 було завершено:

  • влаштування каркаса вхідних груп;
  • влаштування вертикальної гідроізоляції підвальній частині;
  • влаштування покрівлі та влаштування фасадів;
  • монтаж віконних конструкцій;
  • інженерію;
  • влаштування дверей;
  • монтаж і пусконалагодження ліфтів;
  • оздоблення (без ремонту квартир);
  • інженерні мережі.

В секціях № 3, 4, 5 тривають роботи з влаштування вертикальної гідроізоляції підвальній частині (рівень готовності 90%), з влаштування каркаса вхідних груп (50%), влаштування покрівлі (80%). Майже завершено монтаж віконних конструкцій та влаштування фасадів.

Ведуться роботи з влаштування благоустрою (15%).

Наближаються до звершення роботи з котельнею.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків.

У вересні роботи велись у 7-15 секціях, а також у підземному паркінгу. 

4 черга: 7, 8 секції

Повністю завершені роботи з фарбування фасадів. Виконується оздоблення місць загального користування та монтаж вхідних дверей до квартир з 2 по 25 поверх.

4 черга: 9, 10 секції

Завершуються роботи з оздоблення місць загального користування (85%).

5 черга: 11, 12, 13 секції

Триває перекриття вертикальних елементів 7 поверху (60%).

6 черга: 15 секція

Виконуються роботи улаштування цоколю (15%).

Підземний паркінг

Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу (85%) та розводка комунікацій (80%). Тривають роботи з гідроізоляції підлоги (60%).

ЖК «Лук’янівський каскад», адреса: вул. Половецька, 4

Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один трьохсекційний будинок зі змінною поверховістю на 259 квартир.

Нещодавно на території комплексу було відкрито відділ продажів.

В секції 1 ведеться влаштування фундаментної плити та приямку ліфтової шахти та сходів, встановлено баштовий кран.

В секції 2 звершені роботи з влаштування пальового поля та котловану.

В секції 3 триває монтаж фундаментної плити під баштовий кран.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Вже готові 10 будинків, у процесі будівництва ще 2. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

У вересні на території комплексу запрацювали школа та дитячий садок.

Будинок № 7

Майже завершені прокладка зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, монтаж ліфтів, фасадні роботи та штукатурка стін. Триває прокладка внутрішніх мереж (80%), облаштування прибудинкової території (50%), стяжка підлоги (75%) та облаштування МЗК (30%).

Будинок № 10

Розпочали монолітні роботи (23%).

Будинок № 11

Завершена кладка цоколя. Тривають роботи з гідроізоляції цоколя (70%), монолітні роботи (60%) та розпочато кладку зовнішніх і внутрішніх стін (5%).

Будинок № 12

Розпочали монолітні роботи (25%).

Будинок № 13

Завершено влаштування фундаментної плити, розпочато монолітні роботи.

Фітнес-центр

Тривають монолітні роботи (68%), розпочато кладку зовнішніх і внутрішніх стін (15%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

У всіх 4 секціях ЖК повністю завершені роботи по влаштуванню котловану, пальового поля та фундаментної плити.

Секція №1  

Зведення монолітного каркаса виконано на 75%. Ведеться кладка стін (55%).

Секція №2  

Зведення монолітного каркаса виконано на 59%, кладка стін – на 30%.

Секція №3

Розпочато влаштування монолітного каркасу (6%).

Секція №4  

Тривають роботи з влаштування монолітного каркасу (46%).

Паркінг

Завершені роботи по влаштування пальового поля та фундаментної плити. Триває влаштування вертикальних елементів (15%) та прокладка зовнішніх мереж (15%).

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

Будинки №7, №8

Виконуються роботи по чистової обробки квартир з ремонтом.

Будинок №9

В секціях А, Б завершені роботи по влаштуванню монолітного фундаменту, тривають роботи по влаштуванню монолітних стін підвалу.

Будинок №10

В секціях Г, Б*, Г*, Е виконані роботи з влаштування монолітного каркасу.

Секція Г

Виконана кладка стін на поверхах 2,3,4,5,6,7,8, на поверхах 9,10,11 тривають роботи.

Секція Б*

Виконана кладка стін на поверхах 2,3,4,5, на поверхах з 6 по 12 тривають роботи.

Секція Г*

Кладка стін 2,3,4,5,6,9,10 - виконано, 7,8,12 - в роботі. Триває монтаж вікон на 2 та 3 поверхах.

Секція Е:

Виконана кладка стін на поверхах 1,2,3,4,5,6,7,8, на поверхах 9,10,11,12,13 тривають роботи. Проводиться монтаж вікон на поверхах з 2 по 5.

Будинок №11:

В секціях Ж, І завершені роботи по влаштуванню монолітного каркасу.

Секція Ж

Виконано кладку стін на поверхах 2-17, монтаж вікон на поверхах 2-16, доштукатурний комплекс робіт та штукатурка на поверхах 3-16, монтаж дверей на поверхах 2-7. Тривають роботи по влаштуванню фасаду, покрівлі, внутрішньої інженерії та монтажу ліфтів.

Секція І

Виконано кладку стін на поверхах 2-17, монтаж вікон на поверхах 2-16, штукатурку на поверхах 3,4,5,7,8,9,10. Ведуться роботи з влаштування внутрішньої інженерії, покрівлі, фасаду та монтажу ліфтів.

Будинок №12:

Секція Б

Встановлено вікна на поверхах 2-17. Виконана штукатурка (2-15 поверх) та стяжка (3-13 поверх). Встановлено плитку в місцях загального користування на 3-11 поверхах.         Виконуються роботи по монтажу ліфтів. Також тривають роботи з чистової обробки стель (2-16 поверх). 

Секція Г

Завершені роботи зі встановлення вікон. Виконана штукатурка та стяжка на поверхах з 2 по 17, завершено монтаж дверей та фінішні роботи на поверхах 2-16. Виконуються роботи по монтажу ліфтів, а також роботи з влаштування покрівлі та фасаду.

Секція І  

Завершено монтаж вікон та дверей на поверхах 2-17. Виконана штукатурка (2-17 поверх) та стяжка (2-16 поверх). Виконуються роботи з чистової обробки стель на поверхах 2-16. Також тривають роботи з монтажу ліфтів, влаштування покрівлі та фасаду.

Секція Е

Завершено монтаж вікон та дверей на поверхах 2-17. Виконана штукатурка (2-17 поверх) та стяжка (3-17 поверх). Виконуються роботи з чистової обробки стель на поверхах 2-16. Тривають роботи з монтажу ліфтів, влаштування покрівлі та фасаду.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Завершуються роботи з влаштування монолітного каркасу, стін та перегородок, вентканалів та збірних сходів. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій — відсоток виконання 70. Продовжуються роботи з обладнання індивідуального теплового пункту (25%). Розпочато облаштування покрівлі та вхідної групи. Тривають роботи з прокладання внутрішньої інженерії та штукатурки стін (35%).     

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Майже завершені роботи з влаштування монолітного каркаса (95%). Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 15-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп (65%). Розпочато роботи з улаштування покрівлі (5%) та електропостачання (5%).

Будинок №7

Завершено роботи з влаштування монолітного каркасу. На фінішній прямій влаштування стін та перегородок із цегли. Майже завершено роботи з монтажу віконних конструкцій (85%). Тривають роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення, продовжуються штукатурення та влаштування покрівлі. Продовжується утеплення фасадів (50%).  

Будинок №8

На фінішній прямій роботи з монтажу віконних конструкцій. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 90%. Завершена штукатурка та стяжка. Закінчується прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 98%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 90%. Завершені роботи з встановлення дверей. Розпочато роботи з благоустрою території.

Будинок №9

Завершили влаштування пальового поля та фундаментної плити секції 1. 

Будинок №9

Завершили влаштування котловану.

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

У вересні розпочались продажі квартир в будинку №2.

Будинок №1

У всіх 3-х секціях виконується цегляна кладка 3-7 поверхів

Секція 1

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 11-го поверху.

Секція 2

Завершуються роботи із влаштування плити перекриття 12-го поверху.

Секція 3

Виконано вертикаль 12-го поверху.

Будинок №2

Завершено влаштування котловану. Триває влаштування фундаменту (40%). Розпочато прокладку внутрішніх мереж.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

У секціях № 1 та №2 виконане влаштування моноліту.

Секція №1

Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи. Розпочато монтаж віконних конструкцій та влаштування покрівлі.  

Секція №2

Влаштування покрівлі виконано на 50%. Завершується монтаж віконних конструкцій, триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів, електромонтажні роботи. Ведеться монтаж колектора по вул. Кудряшова. 

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок 1

В секції №1, №2, №3, №4

Звершено монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи та оздоблення місць загального користування. Також на фінішній прямій влаштування системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем.

Секція 3

Майже завершені роботи по влаштуванню покрівлі, фасадів, системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем.

Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконано на 96%

Завершується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та дверей МЗК. Монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи виконано на 92%.

Секція 4

Підходять до завершення роботи по влаштуванню покрівлі, фасадів, системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем, а також роботи з оздоблення місць загального користування. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 98%, а монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи – на 80%.

Секція 5

Тривають роботи з влаштування фасадів (70%). Продовжується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Тривають роботи з влаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 50%. Монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи виконаний на 50%.

Секція 6, 7

Завершено влаштування моноліту.

Паркінг

Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок 2

Секція 8

Майже завершене влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі.

Триває влаштування монолітного каркасу.

Секція 9

Завершується влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі. Триває влаштування монолітного каркасу.

Секція 10

На фінішній прямій влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі. Влаштування монолітного каркаса вище нуля виконане на 100%.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» продовжуються роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 2-9 поверхів. Виконуються роботи з цегляної кладки стін до 22 поверха.

На вежі «Б» тривають роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій. Розпочато роботи з цегляної кладки стін.

На вежі «В» роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій виконано вже на 50%. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж та оздоблювальні роботи. Встановлено систему протидимного захисту. Завершуються роботи з цегляної кладки стін, вже виконано більше 80%.

На вежі «Г» завершуються роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та навісних вентильованих фасадів. Виконуються оздоблювальні роботи. Продовжуються роботи по освітленню фасаду. Створено укріплення для обслуговування фасаду будівлі.

На вежі «Д» продовжуються монтажні роботи вертикальних елементів 13-го поверху. Продовжуються роботи з будівництва стилобату.

Завершено будівництво каркасу офісної будівлі.

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми працюємо задля того, аби мрії наших покупців про власне житло здійснювалися швидше. «Інтергал-Буд» — надійна будівельна компанія, яка працює для людей!