Брагінський: метро на Виноградар буде побудоване з гарантією у 100%

Метро на Виноградарь

Будівництво метро на Виноградар відновлять після коригування проєкту та зміни підрядника.

Про це повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, передає СтройОбзор із посиланням на Твоє Місто .

З початку повномасштабного вторгнення будівництво гілки було зупинене, а з початку 2023 року підрядник відновив роботи на відкритій ділянці. Підрядник зробив кріплення котловану, але зараз роботи не проводяться через коригування проєкту.

«Крім того, будуть оголошені нові торги на визначення нового підрядника, адже нинішній договір не буде дійсним після коригування проєкту. От після цього ми відновимо будівництво», – прокоментував Віктор Брагінський.

За його словами, метро буде побудоване з гарантією у 100%.  Наразі готовий тунель від станції «Сирець» до «Мостицької», завершено будівництво основних вентиляційних конструкцій, облаштовано огороджувальні конструкції методом «стіна в ґрунті» та закріплено котлован металоконструкціями.

СтройОбзор нагадує, раніше Віктор Брагінський повідомляв, що до кінця 2024 року планують здати дві станції метро – «Мостицька» і «Варшавська».